درباره من

دانش آموخته کامپیوتر هستم ولی از سال 1382 در حوزه کتابداری بصورت حرفه ای فعالیت می کنم. در حال حاضر هم بر روی آموزشهای تخصصی کتابداری با اساتید بزرگ این رشته همکاری دارم. تمام تلاشم در این سالها این بوده که بتونم آموزشهای مناسبی بصورت مجازی و آنلاین تولید کنیم که همه کتابداران در سراسر کشور بتوانند استفاده کنند.

آدرس پستی:

تهران، میدان انقلاب، خیابان منیری جاوید، پلاک 57 طبقه دوم جنوبی

وب سایت:

armook.ir

ایمیل:

harandipour@gmail.com

تلگرام:
Phone:

09122162541

ماموریت و بیوگرافی

مایکل مایکل دارای مدرک کارشناسی ارشد در تئاتر و دکترای تئاتر استودیو ترافالگار از دانشگاه لندن است. او یک معلم مدارک مقدماتی مبارزه با BASSC است، یک مربی مبارزه برای مرحله مقدماتی و دارای یک کمربند سیاه در آیکیدو است. مایکل برای بسیاری از شرکت های تئاتر از جمله: درخت نارنجی، استفان جوزف تئاتر، سلطنتی و Derngate، Crucible Theatre، Graeae کار کرده است.
او چندین نمایش را برای شرق 15 کارگردانی کرده است – از جمله نخست وزیر مارتین لینچ و همچنین کارهای متعددی را برای اسلحه های سلطنتی در برج لندن انجام داده است. او برای بازیگر فیلم The Roundabout و Assistant Fight Arranger برای این ویژگی، Faintheart بود. در آنچه احساس می کند زندگی گذشته است، او در Conquest، سریال برای کانال تاریخی اجرا کرد.

مهارت ها

توسعه وب 90%
طراحی 80%
بازاریابی 70%
وردپرس و PHP 44%
افتر افکت 94%

ارسال پیغام

[contact-form-7 404 "Not Found"]